IDEA

Haute Couture termin pochodzi z języka francuskiego i w dosłownym tłumaczeniu oznacza „wysokie krawiectwo”. W praktyce jest to design w wydaniu luksusowym, wykwintnym, jedynym w swoim rodzaju.  Takie też jest to miejsce…

      Założycielką tego ekskluzywnego butiku jest kobieta, która całe swoje życie poświęciła modzie. Mimo młodego wieku posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży mody. Świat „fashion” jest jej pasją, którą zapragnęła podzielić się z innymi.

      Butik www.ateliecouture.pl to miejsce gdzie spotykają się - jakość, najlepsze wzornictwo oraz doskonałe rzemiosło, razem tworząc wyjątkową kolekcję dla tych z Nas, które pragną zaznać luksusu i jednocześnie czuć się niepowtarzalnie.

      Produkty dostępne w Naszym e-butiku są starannie wybrane spośród wielu znaczących twórców na światowym runku mody. Dzięki temu masz pewność, że każdy z nich jest oryginalny, staranne wykonany i na najwyższym poziomie w kwestii designu i jakości. Każdy produkt pochodzi bezpośrednio od jego twórcy, który ręczy za jego doskonałość.

 -EXCLUSIVE

 BOUTIQUE -

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon

© 2020 by Life Etc. Atelie couture